Cermaque & Iamme Candlewick – Gravitace

Dvě silné autorské osobnosti se spojily a natočily barevné album inspirované jejich společným putováním napříč Evropou. Na jaře 2015 manželská dvojice vyrazila na půlroční cestu s roční dcerkou a stařičkým obytným VW po Evropě.

f219444c
Cestou kromě natáčení filmového dokumentu a animování videoklipů psali písně a nahrávali je s muzikanty, které v různých evropských zemích potkali. Po návratu domů nahrávky svěřili několika producentům (Bonus, Martin Kyšperský, Marek Doubrava či Kittchen) a pak písničky nazdobila více než desítka hostů v čele s Vladimírem Mertou či Eliranem Hassonem. O konečný výsledek se postaral Ondřej Ježek. Ten se skvěle zhostil úkolu seskládat jednotlivé části do magického celku. Duo Cermaque a Iamme Candlewick dokázalo propojit svůj odlišný přístup k hudbě, napsat písně v kterých se prolíná naděje, poznání i zamyšlení a vytvořit barevnou a mnohovrstevnatou nahrávku Gravitace.
Cena: 299,- Kč

Foto: Supraphon

1920x1080px_osudy_hvezd (1)


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353