Blue Effect – Acoustic / Time

Nové 2DVD naší velké rockové legendy vychází na začátku května 2011! Dva roky práce, mimořádná místa natáčení (kaple, synagoga i hospůdka), speciálně vybraný repertoár, HD kvalita obrazu a 5.1 Dolby Digital zvuk jsou zárukou vysokého diváckého a posluchačského komfortu při poznávání skvělé hudby v unplugged podobě.


Na DVD Acoustic Radim Hladík, Honza Křížek, Wojttech a Vašek Zima sestavili program z největších effectových, jiných českých a vybraných světových témat. Nechybí Sun is so bright, Je třeba obout boty a pak dlouho jít, Má hra, Rajky nebo Třiatřicet, ale ani Kuře v hodinkách nebo depechovský Personal Jesus či Hendrixovo Little wing. DVD Time přináší další či variantní koncertní nahrávky + dokument o natáčení a lidech + mohutné medley, kde se mohou setkat Bedřich Smetana, Cream, Led Zeppelin, Růžový panter, Yes, Bob Marley i Bob a Bobek.
Kameraman Martin Štrba, zvukař Radim Hladík mladší, střihačka Olina Kaufmanová a spousta dalších pomohli kapele přenést akustické kouzlo zajímavé muziky do v elegantním digipaku umístěné a téměř tříhodinové mimořádné události.
Blue Effect pokřtí své nové koncertní 2DVD Acoustic / Time v rámci koncertu v neděli 8. května v pražském Lucerna Music baru od 20 hodin. Jako speciální hosté vystoupí Lenka Dusilová, Xavier Baumaxa, a Clarinet Factory.

Foto: Supraphon.cz / Alan Pajer