Beth Hart se chystá do Prahy

Beth Hart před pěti lety poprvé koncertovala v Praze. Do prodeje se nyní přidávají exkluzivní vstupenky na koncert 6. prosince 2019. Beth Hart je nominovaná na cenu Blues Music Award ve třech kategoriích.

02_beth_hart_praha_24_3_2014

Tuto sobotu, tedy 23. března, uplyne přesně 5 let ode dne, kdy skvělá Beth Hart poprvé odehrála samostatný koncert v Praze. Už tehdy měla pověst fenomenální zpěvačky a naši hudební fanoušci to rozhodně věděli. Koncert v pražském Lucerna Music Baru byl okamžitě vyprodaný a odezvy jasné. Od té doby se do Prahy pravidelně vrací.

Českou koncertní premiéru si Beth Hart odbyla již v roce 2012 na hudebním festivalu v Olomouci. Tehdy byla u nás známá hlavně díky skvělému společnému albu s kytarovým mágem Joe Bonamassou Don´t Explain, které vydali o rok dříve. Od té doby se její jméno v Čechách již skloňuje samostatně. Následovalo studiové album Boom Boom Bang Bang a právě první samostatný koncert v Praze. Teď již Beth Hart jezdí do Prahy koncertovat pravidelně. Tento rok 6. prosince se již potřetí vrátí do Fora Karlín a odehraje zde svůj již šestý koncert před českým publikem.

24_beth_hart_praha_24_3_2014

Pro velký zájem o tento koncert se do prodeje přidávají exkluzivní vstupenky na balkonech s nejlepším výhledem na podium. Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketportal.

Beth Hart je aktuálně nominovaná na prestižní cenu Blues Music Award a to v následujících třech kategoriích:

B.B. King Entertainer

Contemporary Blues Female Artist

Instrumentalist – Vocals

Ceny se budou rozdávat 9. května na slavnostním galavečeru v Memphisu.

25_beth_hart_praha_24_3_2014

Více infa: https://www.bethhart.com/

BH19_800x1132

Foto: Liver Music


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353