Alexandrovci oslavili 85 let s Karlem Gottem

Nejslavnějším armádním souborem jsou bezesporu Alexandrovci. Minulý týden oslavili v Moskvě 85 let své existence a mezi čestnými hosty gala večera k tomuto výročí byl Karel Gott.


Alexandrovci letos navštíví i Českou Republiku. Představí českému publiku nový program, a protože se bude jednat o sérii vánočních koncertů, bude to program jak jinak než vánoční. Jako hosté Alexandrovců vystoupí na všech koncertech Eva Urbanová a Petr Kolář, pražský koncert obohatí navíc budapešťský symfonický orchestr 100 cikánských houslí.


Alexandrovci v rámci propagace turné přijedou do Čech již příští týden. Součástí promo aktivit souboru budou dvě autogramiády. První proběhne 16. října v 16 hodin v Praze v obchodním centru Arkády, druhá 17. října v 15 hodin v brněnském obchodním centru Vaňkovka.


Záštitu nad všemi koncerty turné převzal ruský velvyslanec Sergej Kyselev, záštitu nad brněnským koncertem primátor statutárního města Brna pan Roman Onderka a nad ostravským koncertem primátor statutárního města Ostrava pan Petr Kajnar.

Termíny vánočních koncertů ruského armádního sboru Alexandrovci:
1. 12. – Praha TipSport Arena – od 15 a 20 hodin
3. 12. – Ostrava – ČEZ Arena
7. 12. – Brno – Kajot Arena
8. 12. – České Budějovice – Budvar Arena
9. 12. – Pardubice – ČEZ Arena

Více informací na www.alexandrovci.eu

Podívejte se na Karla Gotta a Jarka Nohavicu v Moskvě:

Foto: Archiv Alexandrovci


Warning: A non-numeric value encountered in /data/web/virtuals/80747/virtual/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353